Menu
Sosyal Medya'da Yaşam

HAKKIMIZDA

Kurulduğu 2011 yılından beri dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten Anadolu Yaşam Evleri, 2013 yılı sonu itibariyle hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.Anadolu Grubu olarak asırlık tecrübesiyle, 2011'li yıllardan itibaren "kent insanının modern ve doğal hayata uyumlu bölgelerde yaşama isteğini" göz önüne alarak Karabük'ün başta Safranbolu olmak üzere çeşitli bölgelerinde her biri farklı bir mimari anlayışa sahip, her biri yeni bir yaşam biçimi sunan projeleri hızla hayata geçirmiştir.

Tarihi Safranbolu'nun kültürel yapısını balkonunuzdan izlerken, içinde yaşadığınız huzurlu yaşamın tadına doyasıya varakcaksınız.

Aradığınız her şeyin elinizin altında olması, teknoloji ve modern sistemlerin en üst noktasında kullanımı, kaliteli ve estetik yapı malzemeleriyle uyumu ile Anadolu Yaşam Evleri, yaşamın stresinden sizi uzaklaştırırken, peyzaj çalışmaları ile doğa ile iç içe olduğunuzu heran sizlere hissettirmektedir.

Çevre dostu modern teknoloji ile planlanan Anadolu Yaşam Evleri projeleri, sizlere kalite ve estetiği bir arada sunarken, çevreye olan duyarlılığıda asla göz ardı etmememektedir. Kullanılan modern yapı malzemeleriyle son derece güçlü fonksiyonel ve kaliteli yaşam alanınızda huzuru sizlere temin etmektedir.